6. Kongres Biometanu w Warszawie

0
277

W dniach 11-12 maja 2023 roku w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbędzie się 6. edycja Kongresu Biometanu, najważniejszego wydarzenia branżowego organizowanego przez wydawcę Magazynu Biomasa. Celem spotkania będzie coroczna wymiana doświadczeń podmiotów zaangażowanych w rozwój sektora biometanu i biogazu w Polsce.

Kongres Biometanu to ponad 200 uczestników, 30 prelegentów i panelistów, obecność najważniejszych europejskich graczy na rynku biogazu i biometanu oraz znakomite miejsce do tworzenia sieci kontaktów, wymiany informacji, uzyskania rekomendacji czy biznesowego wsparcia.

W Kongresie Biometanu udział weźmie kadra zarządzająca branży biogazowej z Polski i Europy, obecni będą przedstawiciele kluczowych dla rozwoju dziedziny sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów i użytkowników końcowych, reprezentanci nauki i środowiska akademickiego, dostawcy innowacyjnych rozwiązań technologicznych, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, stowarzyszenia branżowe i organizacje NGO.

Więcej szczegółów na temat programu konferencji, możliwości sponsoringu i partnerstw medialnych na stronie internetowej www.magazynbiomasa.pl oraz pod numerem telefonu: +48 792 122 038.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!

Rejestracja